Wij beschikken over een zeer uitgebreid tractie verkoopteam in Nederland. Elke accountmanager is direct betrokken bij klanten in zijn rayon. In onderstaand tabel vindt u onze contactpersonen. Zij helpen u graag verder.

Commercieel Directeur             

Bas Tabor
Telefoon: 06 - 51 75 83 41
Email: b.tabor@celectric.nl

Verkoop Binnendienst Tractie

0341 - 467 701
tractie@celectric.nl
 

Achterhoek/ Gelderland/ Oost-Utrecht/ omgeving Harderwijk
Account manager: Dirk Jan Luijendijk
Telefoon: 06 - 53 69 05 05
E-mail: d.luijendijk@celectric.nl
 

Friesland/ Drenthe/ Groningen/ Noord-Overijssel/ Noord-Oost Polder               
Account manager: Rolf Menzen   
Telefoon: 06 - 10 03 50 31                           
E-mail: r.menzen@celectric.nl
 

Noord-Holland/ West-Utrecht/ Flevoland (Polder)
Account manager: Reinier Hogervorst
Telefoon: 06 - 52 62 21 40
Email: r.hogervorst@celectric.nl  
 

Zuid-Holland
Account manager: Fiona Buntenbach
Telefoon: 06 - 51 51 64 88
Email: f.buntenbach@celectric.nl


 

Zeeland/ West-Brabant
Account manager: Nico Eikema
Telefoon: 06 - 53 36 58 57
E-mail: n.eikema@celectric.nl             
         

Oost-Brabant
Account manager: Jos Reijers
Telefoon: 06 - 53 40 53 02
E-mail: j.reijers@celectric.nl 

 

Limburg
Account manager: Tim Roes
Telefoon: 06-54248776
E-mail: t.roes@celectric.nl